Плити екструдерні
Плити екструдерні

Плити екструдерні

Наше підприємство виготовляє широкий асортиментний ряд плит перекриття методом екструзії на сучасній технологічній лінії безопалубного формування компанії «Nordimpianti System S.r.l.» (Італія). Це багатопорожнинні попередньо напружені плити, виготовлені з важкого бетону методом стендового екструзійного безперервного формування*. Плити перекриття безопалубного формування можуть використовуватися для облаштування несучих конструктивних елементів перекриття і покриття будівель та споруд різного призначення. Плити, виготовлені методом екструзії, використовують у будівництві житлових та промислових об’єктів з несучими стінами із цегли або блоків, а також в каркасних і каркасно-монолітних спорудах. Плити можуть використовуватися в якості перекриття у будинках, що зводяться згідно діючих проектних вимог. Вони є альтернативою плитам, виготовленим по агрегатно-поточній або конвеєрній технології.
Особливості
  • Екструзія (виштовхування) – технологія отримання залізобетонних виробів шляхом протискування бетонного розчину крізь формоутворюючі отвори.
Переваги
  • Плити виготовляються з важкого бетону відповідно до ДСТУ Б.В.2.7-43-96, середньої щільності від 2200 до 2500 кг/м3 та класу за міцністю на стиск від В30 до В50. Довжина плит в залежності від товщини може бути наступна:
  • Рис. 1. Товщина 220 мм: від 4,0 м до 11,0 м
  • Рис. 2. Товщина 320 мм: від 8,0 м до 15,5 м
  • Рис. 3. Товщина 400 мм: від 10,0 м до 18,5 м
  • Рис. 3. Товщина 400 мм: від 10,0 м до 18,5 м
  • Прийнята ширина плити – 1200 мм.
  • Характеристичні значення рівномірно розподілених тимчасових навантажень на плити (без врахування власної ваги плит), в залежності від їх довжини та товщини, коливаються від 250 кг/м2 до 2000 кг/м2. При підійманні та проведенні монтажних робіт з безпетлевими плитами застосовуються спеціальні траверси з кліщовими захоплюючими пристроями (рис. 5).
Плити екструдерні
Плити екструдерні
Плити екструдерні
Ваша заявка відправлена
Найближчим часом наші менеджери зв'яжуться з вами для деталізації замовлення та його оформленння.