logo - Image 1 - Догляд за бетоном phone - Image 34 - Догляд за бетоном

Догляд за бетоном

betony-points - Image 36 - Догляд за бетоном

Як правильно доглядати за бетоном

Популярність бетону обумовлена його міцністю і довговічністю. При будівництві будь-якої споруди, не виняток і приватний будинок, найголовніше — доглядати за бетонними конструкціями після заливки.

Свіже укладений бетон потребує витримування та відповідного догляду. Бетон повинен знаходитися в температурно-вологісному середовищі, що забезпечує задані темпи наростання його міцності.

Фахівці знають всі тонкощі технологій, а от пересічні громадяни, при будівництві споруд для власного користування, роблять багато помилок. Так, наприклад, правила догляду за щойно залитим бетоном відрізняються залежно від пори року.

Для розуміння важливості догляду за щойно залитим бетоном, треба дізнатися, які існують особливості його затвердіння:

 

Чим зумовлена міцність бетону?

Розглянемо фактори, що впливають на швидкість набору міцності та кінцеві характеристики конструкції:

Якщо дотримуватися вимог догляду за бетоном, можна:

Погодні умови під час виконання будівельних робіт безпосередньо визначають спосіб догляду за бетоном. Хоча всі засоби догляду зводяться до однакових основних принципів (забезпечити сприятливий температурно-вологісний режим та захистити конструкцію від атмосферних впливів), проте в різний період року кінцева мета досягається різними заходами та різним часом їх проведення.

Детальніше з літнім доглядом та зимовим доглядом можете ознайомитися за цими посиланнями або натиснувши на відповідне зображення.

doglyad-zyma - Image 37 - Догляд за бетоном
doglyad-lito - Image 38 - Догляд за бетоном